Tenisky

Dámské tenisky “Princezna”

Dámské tenisky “Princezna”

1 599,00Kč

No můžeš za to, že jseš princezna? Řekni to všem s Moli...Kdo říká, že levá boty musí být stejná jak ta pravá? Tyhle tenisky prostě potřebuješ, originální a stylový kousek, pro pohodlí během procházek s deťátkem i bez něj...Podrážka má pohodlnou klenbu, vhodná je jak  pro malé tak pro velké pri..

Dětské tenisky “Princezna”

Dětské tenisky “Princezna”

1 499,00Kč

Máte doma malou princeznu? Řekněte to všem s Moli...Kdo říká, že levá boty musí být stejná jak ta pravá? Tyhle hravé tenisky prostě Vaše holčička potřebuje, originální a stylový kousek, pro pohodlí během procházky..Podrážka má pohodlnou klenbu, vhodná je jak  pro malé tak pro velké princezny, ž..

Dámské tenisky “Pohádka”

Dámské tenisky “Pohádka”

1 539,00Kč

No můžeš za to, že pořád miluješ pohádky? Řekni to všem s Moli...Nudný boty? Kdepak..Tyhle tenisky prostě potřebuješ, originální a stylový kousek, pro pohodlí během procházek s deťátkem i bez něj...Podrážka má pohodlnou klenbu, vhodná je jak  pro malé tak pro velké princezny, že udělá dojem je ..

Dětské tenisky “Pohádka”

Dětské tenisky “Pohádka”

1 439,00Kč

No můžeš za to, že miluješ pohádky? Řekni to všem s Moli...Nudný boty? Kdepak..Tyhle tenisky tvé dítko prostě potřebuje, originální a stylový kousek, pro pohodlí během procházek.Podrážka tenisek má pohodlnou klenbu, vhodné jsou tak jak pro malé tak pro velké princezny, že udělají dojem je prostě zar..

Personalizace tenisek “Pohádka”

Personalizace tenisek “Pohádka”

150,00Kč

No můžeš za to, že pořád miluješ pohádky? Řekni to všem s Moli...Logo na vnější straně tenisky, rádi nahradíme jednoslovným nápisem, jménem děťátka, přezdívkou atd.. Uvedená cena je za zpracování jednoho nápisu, tj pokud chcete stejný nápis na obou botičkách prosím objednat jednu personalizaci,..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)