Tepláky a Mikiny

Mikina “Princezna” šedá

Mikina “Princezna” šedá

899,00Kč

Tahle roztomilá mikina je prostě něco!Hláška “Můžu za to že jsem princezna?” dnes už k Moli patří stejně jako podšálek k šálku... proto je také prvním potiskem, který vám jako první představujeme na nové mikině.Potisk kombinovaný s aplikací oblíbeného jednorožce na zádech, z ní dělá holčičí must hav..

Tepláková souprava “Princezna” šedá

Tepláková souprava “Princezna” šedá

1 400,00Kč

Tahle roztomilá teplákovka je prostě něco!Hláška “Můžu za to že jsem princezna?” dnes už k Moli patří stejně jako podšálek k šálku... proto je také prvním potiskem, který vám jako první představujeme na nové teplákovce..Potisk kombinovaný s aplikací bublin a oblíbených jednorožců, z ní dělá holčičí ..

Overal “Princezna” šedý

Overal “Princezna” šedý

1 059,00Kč

Tenhle roztomilý overal je prostě něco!Hláška “Můžu za to že jsem princezna?” dnes už k Moli patří stejně jako podšálek k šálku... proto je také prvním potiskem, který vám jako první představujeme na novém teplákovém overaluNeutrální šedá barva v kombinaci s růžovou potěší jak milovnice rozkošných h..

Tepláková souprava “Pán Domu” černá

Tepláková souprava “Pán Domu” černá

1 300,00Kč

Tahle prďácká teplákovka je prostě něco!Potisk kombinovaný s aplikací , z ní dělá speciální kousek na jarní dovádění venku. A černá barva? Ta dětem i přes předsudky vážně děsně sekne...Souprava je z počesané teplákoviny, na dotyk měkkoučká, s mikinou v příjemně prodlouženém střihu a tepláčky pro poh..

Dětský Bomber “Princezna”

Dětský Bomber “Princezna”

1 399,00Kč

Hláška “Můžu za to že jsem princezna?” dnes už k Moli patří stejně jako podšálek k šálku... proto je také prvním potiskem, který vám jako první představujeme na nové bunde. Potisk kombinovaný s aplikací bubliny na zádech, z ní dělá holčičí must have na jarní dovádění venku. Neutrální šedá barva..

Overal “Pán Domu” černý

Overal “Pán Domu” černý

1 099,00Kč

Tenhle prďácký overal je prostě něco!Overal je z počesané teplákoviny, se zapínáním na zip, na dotyk měkkoučký jak obláček.Pozor, i přesto, že na stránce uvedeno jako “skladem” jedná se o zboží na objednávku, dodaci doba je cca 7-10dní...

Tepláková souprava “Fešák” šedá

Tepláková souprava “Fešák” šedá

1 300,00Kč

Tahle roztomilá teplákovka je prostě něco!Potisk kombinovaný s aplikací bublin, z ní dělá prostě must have pro malé fešáky, na jarní dovádění venku. Neutrální šedá barva v kombinaci s modrým akvarelem a bílou je jemná, líbivá a vašim mrňouskům jednoduše sluší. Souprava je z počesané teplákoviny..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)