Hledá se hobby… zn. SPĚCHÁ!

 Hledá se hobby… zn. SPĚCHÁ!

Umíte se tedy určitě živě představit, jak jsem se s rostoucím bříškem těšila na tu chvíli, až zanechám putování po hotelových pokojích  a budu mít zase víc času. Na partnera, na sebe (ne opravdu jsem jako prvorodička nepřipouštěla možnost, že by péče o dítě mohla být v mnoha ohledech  náročnější než moje zaměstnání :D), na přátele, prostě na normální život.

Svůj poslední den si pamatuji jako dnes. Před nástupem na mateřskou jsme totiž prodali náš byt poblíž Bratislavy, a já do práce odjížděla naposled opravdu nabalená až po střechu :D a pak to bylo šup-šup. Obchody, loučení, dárky, kancelář, kytky a další dárky, přání, objetí, slzy, další loučení a už jsem seděla autě směr Praha. Pocity, když jsem po více než třech letech projížděla Nuselákem a město se přede mnou postupně rozbalovalo, jsou dodnes nepopsatelné… Ano, byla jsem zde navštívit manžela a rodinu, nespočetněkrát, ale tohle bylo jiné, byla jsem zase doma, bez pocitu, že dovolená nebo víkend skončí a já se budu muset opět někam vrátit.

Ráda bych napsala, že jsem pomalu a v poklidu vybalila, přeci jen byla jsem už v 31tt a vypadalo to, že mé mega břicho musí každým dnem prasknout, ale jako správná motorová myš jsem měla za dva dny hotovo a teprve pak začala konečně odpočívat. Bylo to skvělé, ALE.. přesně po týdnu odpočívání přišlo tohle zásadní ale, a mne došlo, že klid prostě není pro mě. Za ty roky jsem zapoměla jak spomalit a užít si nicnedělání a dny bez řádu a povinností mě doháněli k šílenství. Musela jsem něco vymyslet. Něco, čemu se budu do narození dcerky věnovat, jinak se NATUTY zblázním.

A tak to celé začalo.

Hledá se hobby. Zn. Spěchá!

Ale o tom snad až příště…