3..2..1.. Vítej Moli!

3..2..1.. Vítej Moli!

Před pár dny, přesněji 22.3. oslavil můj malý Moli projekt svůj první rok, a já se tak nevyhnula mini bilancování o tom, co se povedlo, co ne, čeho jsem za ten rok dosáhla a co všechno ještě dosáhnout chci.. a víte co mi došlo?


Že lidská paměť je sice fakt zázrak, ALE …a teď nevím, zda to přisuzovat tomu, že prostě pomalu stárnu anebo se na mě i přes rok po porodu značně podepsal „pregnancy brain“ (o tom ale radši až jindy :-D…), spoustu detailů už si nepamatuji tak jak bych si přála. Rozhodla jsem se tedy na svoje stránky připojit BLOG, pro Tamarku, aby jednoho dne viděla, co svým příchodem spustila, pro mě abych přestala tolik zapomínat a taky hlavně pro vás …jednoduše pro všechny, které zajímá, jak krůček po krůčku vzniká značka, jak vypadá mini podnikání s děťátkem, jak se rodí nápady a jak dlouho trvá je zhmotnit.


Dosti neplánovaně a právě jen díky vám jsem došla až sem, a tak budu velice ráda když se na tuto cestu vzpomínkami a zkušenostmi vydáte se mnou, budete se mnou sdílet svoje názory a postřehy, a pomůžete mi vylepšovat pro vás Moli každý den… Tak co vy na to? Jedeme v tom společně?